Çeşme’nin Yarısı Onun mu? Gülse Birsel O Soruyu Cevapladı!

Gülse Birsel, aylar önce Twitter’da çok konuşulan olaya açıklama yaptı. Birsel, olay ile ilgili şaka yaptığını dile getirdi.

Geçmişte televizyonda yayınlanan dizileriyle hafızalarımıza kazınan senarist ve oyuncu Gürse Birsel, Karaköy’de gerçekleşen bir davetin çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Projelerinden bahseden Birsel, şu sıralar bir dizi bir de çok beğenilen bir filmin devamını yazdığını söyleyerek hayranlarını sevinirdi.

‘Şimdilerde bir film, bir de dizi yazıyorum. Film sürpriz olsun. Çok beğenilen bir filmin devamı. Televizyona mı, dijitale mi onu bilmiyorum ama dijitale olması daha yüksek bir ihtimal olarak duruyor.’

Birsel, bundan bir kaç ay önce Twitter’da gündem olduğu konuya da açıklık getirdi. Sadrazam torunu olduğunu öğrenip Çeşme’nin yarısının kendisine ait olduğunu iddia eden Nilüfer Akcoşkun Bozbağ’a benzetilmişti.

Birsel’in Twitter’da gündem olduğu yaptığı paylaşım

‘Hanımefendinin ‘Aile Arasında’daki ‘Mihriban’ karakterime benzerliği yüzünden sabahtan beri TT’de bir numarayım! Dedelerim sadrazam değil İstiklal Savaşı gazisi. Çeşme’nin yarısı benim değil, evim bile yok. Çalışıp kazanıp alabilirim. Hanımefendiye de aynısını tavsiye ederim’

Birsel, çok konuşulan olay ve tweet ile ilgili “Çeşme’nin yarısı benim değil, o bir espriydi. Bir hanımefendi böyle bir şaka yapmış, ben de bu şakaya katıldım, hepsi bu.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir